Korzystając z zdobywanej przez lata wiedzy i precyzyjnych umiejętności kancelaria prawna oferuję swoim Klientom usługi prawne w zakresie dochodzenia odszkodowań, mediacji, nieruchomości, obsługi prawnej przedsiębiorstw, prawa budowlanego, prawa pracy, prawa spółek, tworzenia umów, windykacji należności oraz zastępstwa procesowego przed Sądami Powszechnymi wszystkich instancji, Sądami Arbitrażowymi, Urzędami Administracji Państwowej i Samorządowej a także przed Organami Egzekucyjnymi.

Dokładamy wszelkich starań aby świadczone przez nas usługi były skuteczne, transparentne i profesjonalne. Gwarantujemy dyspozycyjność i wysokie standardy pracy. Swiadczone przez naszą kancelarię prawną usługi prawne kierujemy za równo do osób fizycznych, jak i do osób prawnych, dbając każdorazowo o indywidualne wsłuchanie się w potrzeby Klientów. Poniżej możecie się dowiedzieć więcej o naszej ofercie.

Prawo rodzinne

Prowadzenie spraw związanych z prawem rodzinnym nigdy nie jest łatwe. Jednak po wielu latach praktyki w zawodzie prawnika znamy skuteczne metody na szybkie rozstrzyganie spraw takich jak chociażby rozwód.

Co robimy? Zakres prawa rodzinnego jest bardzo szeroki. Nasza kancelaria prawna prowadzi wszelkie sprawy związane z rozwodem i separacją, opieką nad dziećmi, podziałem majątku wspólnego małżonków, obowiązkami alimentacyjnymi, ustalenie władzy rodzicielskiej, czy adopcją dzieci. Zajmujemy się doradztwem prawnym, jak i zastępstwem procesowym Klienta przed właściwym sądem.


Dochodzenie odszkodowań

Nasza kancelaria prawna zajmuje się dochodzeniem odszkodowań komunikacyjnych, odszkodowań medycznych, a także odszkodowań za wypadek przy pracy. Naszym priorytetem jest szybkie i skuteczne działanie. Zawsze kierujemy się dobrem Klienta, starając się zdobyć jak najwyższe odszkodowanie.

Co robimy? Dochodzenie odszkodowań zawsze rozpoczynamy od zebrania odpowiedniego materiału dowodowego. Pomagamy Klientom przy składaniu odpowiednich wniosków, a gdy przyjdzie na to czas, także pism procesowych. Negocjujemy z instytucjami ubezpieczeniowymi odpowiednie warunki odszkodowania. Kontaktujemy się w imieniu Klienta z świadkami zdarzenia, z osobami odpowiedzialnymi za analizę szkód, jak i z samym sprawcą zdarzenia powodującego szkodę.


Windykacja należności

Jako profesjonalna kancelaria adwokacka dbamy o to aby każdy dług został oddany właściwej osobie. Pomagaliśmy już wielu osobom w odzyskiwaniu należnych im pieniędzy i wiemy jak ważne jest fachowe wsparcie prawne. Nasi prawnicy zrobią wszystko, aby dług został Tobie zwrócony jak najszybciej.

Co robimy? Po pierwsze dbamy o dyskrecję i zbalansowane działania. Naszym celem jest odzyskanie długu, a nie upodlenie osoby dłużnika. Z tego względu windykacja należności rozpoczyna się zawsze od łagodnych negocjacji między dłużnikiem, a wierzycielem. Ta swoista forma mediacji najczęściej okazuje się najbardziej skuteczna. Jednak jeżeli dłużnik upiera się przy ignorowaniu wierzyciela jesteśmy zawsze przygotowani na skorzystanie z drogi sądowej, a nawet egzekucji komorniczej.


Obsługa prawna przesiębiorstw

Nasza kancelaria adwokacka zajmuje się kompleksową i profesjonalną obsługą prawną przedsiębiorstw. Usługi skierowane są zarówno do firm, spółek, fundacji, spółdzielni, stowarzyszeń jak i do osób prowadzących jednoosobową działalność godpodarczą.

Co robimy? W ramach obsługi prawnej przedsiębiorstw i firm Kancelaria zajmuje się, doradztwem prawnym, tworzeniem i opiniowaniem umów, regulaminów oraz statutów, reprezentowaniem firmy przed sądami wszystkich instancji, reprezentowaniem przed organami władzy samorządowej i publicznej, windykacja należności i pomocą w negocjacjach. Nasza kancelaria prawna zapewni Państwu ciągły nadzór prawny nad firmą, oraz działalność prewencyjną, aby nie dopuścić do sytuacji wymagających prawnej interwencji.

Dołącz do grona zadowolonych Klientów


Skorzystaj z fachowych porad prawnych i zadbaj o swoje bezpieczeństwo prawne w każdej sytuacji.

Przejdź do kontaktu
Strona używa plików cookies
Ok